عصر دیپلماسی

چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹
فهرست

پنجشنبه؛ برگزاری جلسه استماع کمیته امور خارجه مجلس آمریکا علیه ایران

رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا از برگزاری جلسه استماعی ضدایران در روز پنجشنبه آتی و بررسی طرح‌هایی برای تحریم این کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اینترنتی مجلس نمایندگان آمریکا، اد رویس، رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا، از برگزاری جلسه استماعی با عنوان «تذکر به ایران» در روز پنجشنبه ۱۶ فوریه به منظور بررسی آینده سیاست آمریکا در قبال ایران خبر داد.

رویس درباره این جلسه استماع در اظهاراتی بی‌اساس مدعی شد:« ایران این هفته نیز یک موشک دیگر آزمایش کرد، برنامه تسلیحات غیرقانونی ایران علاوه بر حمایت این کشور از تروریسم، تهدیدهای مستقیمی برای امنیت ملی ما و ثبات خاورمیانه است. ما در این جلسه استماع گزینه‌هایی را برای اعمال تحریم‌های جدید با هدف متوقف کردن اقدامات خطرناک رژیم ایران بررسی می کنیم.»

در این جلسه استماع که پنجشنبه شانزدهم فوریه ساعت ۱۰ صبح به وقت واشنگتن (۱۸:۳۰ به وقت تهران) آغاز می شود، اسکات مادل، مدیر کل گروه راپیدان، کاترین بائر، استاد بلندپایه موسسه واشنگتن برای خاورنزدیک، دیوید آلبرایت، موسس و رئیس موسسه علم و امنیت بین الملل، و اندرو اکسام، دبیر خبر نشریه آتلانتیک، حضور خواهند داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دسته بندی:   آخرین اخبار

دیدگاه ها